Menu
Bebeklerin Hassas Cildine Özel Halı Confetti’den

Çocukların kişisel gelişimleri için hem eğlenceli hem eğitici halılar tasarlayan Confetti, yeni doğan bebeklere özel sağlıklı ve kullanışlı bebek halıları sunuyor. Bebek odalarına özel renkli tasarımların kullanıldığı halılar, anti-bakteriyel, anti-alerjik ve anti-alerjik özellikler taşıyor.

Sağlıklı nesillerin yetişmesine katkı sağlamak isteyen Confetti, özel tasarım ekibinin hazırladığı bebek halılarıyla bebek odalarına hem sağlıklı bir kullanım alanı sağlıyor hem de canlı tasarımlarıyla bebek odalarına renkli bir hava katıyor. 

Incitiy Dergi Fotoğraflarımız;

 

 

Bebeklerin Hassas Cildine Özel Halı Confetti’den
Halı, Banyo Halısı, Salon Halısı, Çocuk Halısı, Otel Halısı ve daha bir çok çeşiti ile hizmet vermektedir. Confetti Halı 1994'de kurmuş olduğu fabrika ile halı üretimine başlamıştır. Halı üretim faaliyetlerinden almış olduğu olumlu geri bildirimler sonucu halı haricinde banyo perdesini de ürün grubuna dahil etmiştir. Confetti Halı dünya çapında tercih edilir duruma gelmiştir. 2005 yılında İstanbul İkitelli’deki tesislerinin bir bölümünde Banyo Halı 'sı, bir bölümünde Dekoratif Halı üretip, her geçen gün kapasitesini arttırdı.