Menu
Mekana özel proje halıları Confetti’den

Turizm ve eğlence sektöründe faaliyet gösteren büyük mekanların mimari projelerinde tercih edilen Confetti, duvardan duvara proje halılarıyla mimarlara profesyonel çözümler sunuyor.

Confetti, duvardan duvara proje halılarıyla mimarların çözüm ortağı oluyor. Turizm ve eğlence sektöründe faaliyet gösteren büyük mekanlara ferahlık katan duvardan duvara proje halıları, güvenli, sağlıklı ve ergonomik kullanım alanı oluşturuyor. 

MEKANLARDA TASARIM VE ŞIKLIK

Mimarlar özellikle tasarladıkları mekanlarda tercih ettikleri ürünleri kullanışlı, uzun ömürlü ve modern olmasına özen gösteriyor. Turizm ve eğlence sektöründe faaliyet gösteren büyük mekanların mimari projelerinde tercih edilen Confetti, kütüphane, okul ve anaokulları gibi eğitim alanlarına da kullanım imkanı sağlıyor. Duvardan duvara proje halılarıyla başta mimarlara modern çözümler sunan Confetti, 2015 koleksiyonuyla mekanlarda tasarım ve şıklığı bir araya getiriyor. Confetti’nin proje tasarım ekibi tarafından mekanlara özel olarak tasarlanan duvardan duvara proje halıları, özellikle kokuyu hapseden yapısıyla kalabalık mekanlar için kullanılıyor. Anti-alerjik, anti-statik ve anti-bakteriyel yapısıyla sağlıklı kullanım alanı sunan proje halılar, yanmazlık özelliği ile de kalabalık mekanlarda meydana gelebilecek kazalara karşı güvenli bir ortam sağlıyor. 

Hotel Restaurant % Hi-Tech Dergi Fotoğraflarımız;

 

Mekana özel proje halıları Confetti’den
Halı, Banyo Halısı, Salon Halısı, Çocuk Halısı, Otel Halısı ve daha bir çok çeşiti ile hizmet vermektedir. Confetti Halı 1994'de kurmuş olduğu fabrika ile halı üretimine başlamıştır. Halı üretim faaliyetlerinden almış olduğu olumlu geri bildirimler sonucu halı haricinde banyo perdesini de ürün grubuna dahil etmiştir. Confetti Halı dünya çapında tercih edilir duruma gelmiştir. 2005 yılında İstanbul İkitelli’deki tesislerinin bir bölümünde Banyo Halı 'sı, bir bölümünde Dekoratif Halı üretip, her geçen gün kapasitesini arttırdı.